Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 09.04.2023 r.

Posted on 9 kwietnia 2023Możliwość komentowania Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 09.04.2023 r. została wyłączona

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace przeznaczone na funkcjonowanie  parafii. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.

2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy złożyli ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Ks. Patrykowi, p. Jakubowi Janusowi za projekt i  wykonanie ciemnicy i Bożego grobu, oraz za zakup kwiatów i ich przywiezienie z Łodzi. P. kościelnemu Henrykowi Patalanowi, panom Zenonowi Drzazgowskiemu, Janowi Heinze, Józefowi Mazurkowi za pomoc w realizacji tego zadania. Pani Ewie Cieślik i jej córce Marcie za wszystkie dekoracje kwiatowe. Dziękujemy chórowi i młodzieży z zespołu   muzycznego „Paraklet” za śpiew w czasie nabożeństw Triduum Paschalnego i Mszy św. rezurekcyjnej. Dziękujemy strażakom z OSP Ludwików, parafialnym wspólnotom modlitewnym, asyście, ministrantom, za adorację przy Bożym Grobie i udział w procesji i Mszy świętej rezurekcyjnej.

3. Nowenna przed niedzielą Miłosierdzia Bożego dzisiaj po rezurekcji, jutro po Mszy św. o godz. 9.00, w tygodniu po Mszy św. porannej i wieczornej.

W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w porządku niedzielnym tj. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Taca przeznaczona na Centrum Studiów im. Jana Pawła II w Łodzi. 

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.50.

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.

6. W piątek ze względu na  oktawę Wielkanocy nie ma postu.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8. Wszystkim wam tu obecnym, przybyłym gościom i waszym bliskim życzymy, by Chrystus Zmartwychwstały był źródłem radości i pokoju, odwagi i duchowej siły w budowaniu prawdziwie ewangelicznych relacji z Bogiem i ludźmi.