XXIX Niedziela Zwykła – 17.10.2021 r.

Posted on 17 października 2021Możliwość komentowania XXIX Niedziela Zwykła – 17.10.2021 r. została wyłączona

1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę przeznaczone na funkcjonowanie parafii. W ubiegłą II niedzielę miesiąca na tacę gospodarczą zebrano 2,874zł. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na misje.

2. Przypominamy o zachowaniu przepisów sanitarnych na czas epidemii dotyczących miejsc i zgromadzeń publicznych. W kościele podczas mszy świętych i nabożeństw usta i nos osłaniamy maseczką, przebywając na zewnątrz świątyni zachowujemy od siebie stosowną odległość.

3. W poniedziałek przypada święto  św. Łukasza Ewangelisty – modlimy się w int. Pracowników Służby Zdrowia.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.50.

5. W czwartek po mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 1930  prowadzi  Wspólnota  Przymierza Rodzin „Mamre”.

6. W piątek 22 października obchodzimy w Bełchatowie uroczystość św. Jana Pawła II, głównego patrona miasta. Z racji uroczystości  w Bełchatowie piątkowy post nie obowiązuje. Po mszy św. wieczorowej koronka do Bożego Miłosierdzia.

7. W październiku nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.15.

8. W kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Nabożeństwo za zmarłych w naszym kościele z wypominkami jednorazowymi 2 listopada o godz. 17.15.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.