XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021 r.

Posted on 20 czerwca 2021Możliwość komentowania XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021 r. została wyłączona

1. Dziękujemy za ofiary składane na tace przeznaczone na funkcjonowanie parafii. Bóg zapłać! Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na pierwsze stacjonarne Hospicjum w Archidiecezji Łódzkiej. Puszka postawiona na stoliku z gazetami. Bóg zapłać!

2. Prosimy, aby przychodząc do kościoła na Mszę św. czy nabożeństwo stosować się do przepisów sanitarnych jakie obowiązują w miejscach publicznych zamkniętych – zakładamy maseczki i zachowujemy przepisaną odległość. 

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18.00.

4. W czwartek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30 – prowadzi Wspólnota Przymierza Rodzin „Mamre”.

5. W piątek o godz. 8.30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców i nauczycieli.

6. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.45.

7. Ponawiamy ogłoszenie dotyczące zatrudnienia kościelnego lub kościelnej. Może być osoba, która do tej pory nie pełniła tej funkcji. Warunki pracy i odpłatność do uzgodnienia.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Ponieważ została skradziona puszka przeznaczona na opłatę za gazety, która stała na stoliku, to od dzisiaj opłaty za gazety możemy wkładać do metalowej skrzyneczki wiszącej na ścianie.